KONST / Litografier / Färglitografi 13899199
nr 1389 9199
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, "Vågrörelse", komposition. Signerad, numrerad 81/100, motivet: 65x51 cm, yttermått inklusive ram: 81x67 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:33:08
350 kr
450 kr
500 kr